İPTV Restream Hizmeti

İPTV İnternet Sitesi
iptv web sitesi tasarımı
Markanız için size özel tasarım hazırlayıp, satış yapabileceğiniz, kurumsal internet siteleri hazırlıyor, geliştiriyoruz ve yayınlıyoruz.


Özel Mobil Uygulama

Özel Mobil Uygulama
Google Play Store’da yayınlamak üzere müşterilerinizin kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapıp yayınları izleyebilecekleri Android uygulaması geliştiriyoruz.

Özel WEBTV Yazılımı

WEBTV Yazılımı
Size özel WEBTV yazılımımız ile smart tv’sinde iptv uygulaması olmayan müşterileriniz dahi yayınları televizyonlarından takip edebiliyor.

İPTV Bayilik Hizmeti


İptv bayisi olmak ve kendinize ekstra gelir mi yaratmak istiyorsunuz ? Bayilik paketimizi alarak satış yapabilir ve kendi gelirinizi sağlayabilirsiniz.İPTV Bayilik Hizmeti

İPTV Restream Hizmeti


İptv Sunucunuz için kesintisiz, bağlantı sorunu olmayan, %99 uptime garantili Restream ve Kaynak Yayın ihtiyaçlarınızı tedarik ediyoruz.İPTV Restream Hizmeti

Gelişmiş API Sistemleri
Siteniz için otomatik test sistemi ve sonteklif’den vb. yapılan satışlar için panelden otomatik açılıp bilgileri mail ile kullanıcıya yollayan özel entegrasyonlar hazırlıyoruz.

Xtream-Codes Kurulumu
Size özel Xtream Codes Kurulumumuz sayesinde sizde kendi bayilerinizi oluşturabilir, bayilerinizin satışlarıyla birlikte gelirinizi arttırabilirsiniz.

Özel İPTV Sunucu Kurulumu
İptv piyasasında kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, avrupa lokasyonlu %100 güvenli sunucu tedarik ve kurulumlarımızla anahtar teslim iş teslimatı yapıyoruz.

DDos Koruma & Firewall
İptv Sunucularınız ve internet siteleriniz için DDOS vb saldırılara karşı koruyor, gizliliğiniz ve güvenliğiniz için gerekli en üst desteği sağlıyoruz.

Scroll to top